| Mario1994 a întrebat:

De ce ii aud pe unii spunand ca ei nu folosesc nimic pe fata, au ten curat sau ten frumos, nu știu ce! Cum sa nu folosesti nimic pe fata cand e sezon rece si ti se crapa pielea tenului? Mai ales la cei cu ten gras, mixt! Altii spun ca cremele hidratante imbatranesc tenul mai tarziu, cum vine aia? Explicații vreau.

7 răspunsuri:
| EliLeli a răspuns:

Da ce te intereseaza ce fac altii. Da-i incolo. Si mie mi-au mai spus unele uscate ca ele nu folosesc nimic, asa sunt ele. Au impresia ca sunt niste frumoase.
Nu este adevarat ca cremele hidratante imbatranesc tenul, chir il mentin mai tanar, mai elastic. Nu mai baga in seama toti idiotii.

Răspuns utilizator avertizat
| EliLeli a răspuns (pentru Bubico2022):

Te-am intrebat ceva?

| Mario1994 explică (pentru Bubico2022):

Esti handicapat! Ce petrol vezi tu?

Răspuns utilizator avertizat
| AndreaDanci a răspuns:

Eu nu folosesc si nu imi crapa piele
De ce sa crape?
Nu am ten gras, e normal
Mainile imi mai crapa dar pe fata nu am auzit sa crape

Răspuns utilizator avertizat