| Maxx23 a întrebat:

E adevărat că cremele hidratante și gelurile de curățare îmbătrânesc tenul? Iti cauzează tenul că poți avea riduri? Baieti folosesc ceva? Eu nu folosesc nimic.

5 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Da, daca nu e bio atunci e facuta din petrol, petrolul e "bun rau" pentru piele
daca e bio atunci e scumpa cu spume

baietii nu folosesc nimic, decat daca sunt gay sau metrosexuali

| Eireann a răspuns:

Nu. Expunerea la soare e principalul factor care duce la imbatranirea prematura a tenului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal ca barbat nu folosesc creme hidratante scumpe. Folosesc doar crema Doina, varianta roz, deoarece mi se usuca pielea dupa spalare.

Cred ca mai degraba folosirea cremelor si a gelurilor hidratante si de curatare expirate si necorespunzatoare pentru tipul de ten imbatranesc tenul.

| Maxx23 explică:

Sugi ***!

| BaiatulBine a răspuns:

Banane in pijamale, vor fi acum cu voi, banane in pijamale, mereu sunt amandoi!