| camiitsu a întrebat:

De ce mie grasimea mi se depune doar pe burta?winking

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te mai îngrași, o să asimilezi și pe fese și pe coapse!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Din cauza faptului că nu faci mişcare,eşti sedentară,evită sedentarismul,fă cât mai multă mişcare,ai grijă cum te alimentezi,fără grăsimi,prăjeli,mai încet cu dulciurile,multe fructe, legume proaspete, lactate degresate, cărnuri slabe, multă apă.
Ai grijă de corpul tău!
Te pup!

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Habar nu am.Si mie mi se intampla la fel.Eu arat bina, dar am putina burtica.Nu stiu de ce ma ingras doar la burta.Te pup papa.