| AnTiBioTic a întrebat:

cum imi pot indeparta grasimea de pe burta?big grin

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Buna! Pentru a scapa de grăsimea de pe burtă este foarte indicat să faci multe ecercitii fizice. Pilates şi tae-bo sunt 2 feluri de exerciţii destul de diferite,dar totuşi cu foarte multe în comun. Întrucât nu este bine să faci în fiecare zi aceleaşi exerciţii,ai putea să procedezi astfel:o zi exercitii pilates,o zi exerciţii tae bo.
De asemenea şi jogging-ul este un exerciţiu foarte util daca îţi doreşti abdomen plat.
Succes! Nu e uşor să scapi de grăsimea de pe burtă,dar dacă chiar îţi doreşti,poţi să reuşeşti.
P.S. Nu renunţa chiar dacă nu vezi rezultate chiar din prima zi,durează câteva săptămâni până le vezi.
Şi încă ceva:În primele zile o să ai febră musculară, dar dacă continui să faci exercitii, va dispărea.
http://dieta.ele.ro/Fitness/Tae-Bo-pentru-un-abdomen-de-vis_--a3348.html
http://www.eva.ro/......20451.html
Sper că te-am ajutat. :)

3 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Abdomene dimineata si seara si o dieta ccontrolata

| mika a răspuns:

Abdomene dimineata si seara si o dieta controlata

| adriana996 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dR7EwpZQ8sc asta te va ajuta foarte mult pentru a stabi la burta.succes!