| Rolly20 a întrebat:

Cand o femeie se ingrasa, grasimea se depune doar pe burta sau mai sunt si alte parti ale corpului care devin pufoase?

Răspuns Câştigător
| DariaavvvTexo a răspuns:

Normal
fata, mâinile și picioarele
Totuși dacă vrei sa fi mai "chubby" cred ca trebuie sa aștepți ca grăsimea sa se depună și pe mâini și picioare

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu ar trebui sa stii cel mai bine unde se depune grasimea asta, odata ce ai 20kg peste greutatea normala.

Poate ne spui cum te simti si cat de pufos esti?

| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca ai o obsesia cu grasimea altora, dar de propria-ti grasime nu doresti sa vorbesti... de ce?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Care cum.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Modul în care se depune grăsime pe corp depinde de la persoană la persoană.

| alina2k18 a răspuns:

Da, grasimea subcutanata se depune mai peste tot, vezi si tu daca poti sa iti apuci pielea fara grasime, pielea are doar 3mm :)))
In rest faci depozite de grasime in sange[ colesterol, trigliceride], pe organe [ ficat, inima, etc] si grasime viscerala = printre organe;)
https://www.doc.ro/......ericuloasa
Numai pufosenie nu e osanza :))