| andreeaeml1200 a întrebat:

De ce toata lumea spune ca rusoaicele sunt cele mai frumoase din lume? Ce vi se pare atat de interesant la ele? Sunt mai usoare sau ce? Tot aud atata, ca ar fi mult mai frumoase decat romancele sau alte nationalitati

17 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pentru mine rusoaicele si ucrainencele sunt cele mai frumoase femei, astea-s moartea mea, nu le egaleaza nicio natie, in general femeile estice sunt superbe, au trasaturi specifice si le recunosti imediat (blonde, brunete, ochii albastri, buze mari, senzualitate). Nu cred ca exista barbat hetero care sa ii reziste unei rusoaice/ucrainence din inima Moscovei/Kievului, sunt pur si simplu senzuale de la mama natura. E lucru mare daca le pun pe primul loc in detrimentul sud-americancelor, nordicelor, asiaticelor si altora natii, au ceva special, poate sunt subiectiv insa pe majoritatea pe care i-am auzit au zis ca adora rusoaicele.

| andreeaeml1200 explică (pentru Drimmero):

Si ai lăsa o romanca pentru o rusoaica, sa inteleg?

| Drimmero a răspuns (pentru andreeaeml1200):

Nu pot sa raspund la intrebarea asta pentru ca exista multi depinde, imi plac mai mult rusoaicele decat romancele, nu ca romancele nu ar arata bine si n-ar fi frumoase dar pana la urma e vorba de gusturi, tie nu-ti plac foarte mult barbatii de alte nationalitati? Nu stiu cat de realist ar fi ca in viitor sa-mi fac o familie cu vreo rusoaica, dar niciodata nu stii ce iti rezerva soarta.

| ReddY25 a răspuns (pentru Drimmero):

Tre sa inveti limba daca nu o stiilaughing

| Drimmero a răspuns (pentru ReddY25):

Chiar nu stiu, de aia zic ca e greu : ) ). Si tie iti plac esticele?

| ReddY25 a răspuns (pentru Drimmero):

Well,dacă am dus în discuție, răspunsul este că-mi place fotbalul rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru ReddY25):

Fotbalul ca fotbalul dar in viata asta trebuie sa bei o vodka cu o rusoaica, nu trebuie ratat.

| Wordofthat999999 a răspuns (pentru Drimmero):

Prostii laughing Am văzut oameni foarte frumoși pe Instagram atat femei cât și barbati din alte tari cum ar fi Portugalia, Grecia și Albania foarte frumoase și elegante cu tot cu fizionomie și tot ce vrei și am văzut fete din Ucraina care dacă ti-as arata niște conturi de pe Instagram de la ele pun pariu ca nu te-ai fi îndrăgosti atat de repede laughing. Și am ajuns la concluzia ca mai bine lăsăm rasismul la o parte și cred ca fiecare națiune are ceva special și ca orice femeie și bărbat sunt frumoși în felul lor, sunt romance mai frumoase decât ucrainience și invers, asta e adevărul.

| andreeaeml1200 explică (pentru Wordofthat999999):

Nu s asa frumoase ucrainiencele, nici rusoaicele. Daca retelele astea de socializare ne au bagat pe gat toate prostiie cum ca rusoaicele sunt cele mai frumoase din lume, nu inseamna ca acest lucru refleta realitatea. Personal, am vazut femei mult mai frumoase in Italia, Spania, Iran, Brazilia, etc decat in Ucraina sau Rusia!…

| andreeaeml1200 explică (pentru Drimmero):

Si sa nu mi spui ca ti plac rusoaicele sau ucrainiencele pentru faptul ca s blonde si ca au pielea deschisa, sunt o gramada de femei blonde naturale care is urate ca dracu, te uiti la ele si efectiv te sperii

| Drimmero a răspuns (pentru andreeaeml1200):

Imi plac pur si simplu indiferent daca sunt blonde/brunete/satene. Arata bine si sunt frumoase de la mama natura, nu mai fiti invidioase.

| Drimmero a răspuns (pentru Wordofthat999999):

Evident ca exista femei frumoase din toate tarile cum la fel de bine exista si rusoaice/ucrainence urate dar ce vreau sa subliniez e ca Rusia/Ucraina sunt cunoscute pentru femeilor frumoase pe care le au in proportii mari, femeile din estul Europei sunt cele mai frumoase din Europa si sunt intr-un top mondial pe un loc destul de fruntas, cu mult peste femeile din Portugalia, Grecia, Albania de exemplu.

| andreeaeml1200 explică (pentru Drimmero):

Hai mai du te de aici cu aberatiile astea, mai bine nu ti mai raspundeam laughing))))) si invidie pe ce? pe prostie?

| andreeaeml1200 explică (pentru Drimmero):

Frumoase ca frumoase, dar sunt atat de proaste, de nu îti dai seama. Incearca ele sa cucereasca un idiot de barbat cu bani, da tot se dau de gol. Sunt cunoscute pe planeta ca fiind cele mai superficiale femei, eu zic ca nu merita deloc sa fii cu una dintre alea

| gabicoo a răspuns:

E blonde si dupa o sticla de vodca sunt dispuse la orice.

Răspuns utilizator avertizat
| oceanoflove a răspuns:

Popoarele din nord se caracterizeaza prin faptul ca au pielea alba cum acolo e de regula frig si nu prea bate soarele, ochi albastrii, par blond sau șaten deschis la culoare. De regula sunt considerate mai frumoase persoanele cu trasaturi deschise par luminoase.