| anonim_4396 a întrebat:

De ce rusoaicele sunt femei foarte loiale, cu principii si stiu sa iubeasca foarte pasional?
Sa nu uitam si mult mai frumoase decat romancele…

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar in imaginatia ta, baiete, doar in imaginatia ta laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Rusoaicele alea de umbla cu besinosi cu 40 ani mai batrani ca ele pentru bani? Da loiale.

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru suntserios):

Daca tu consideri ca romancele sunt demne toate de respect, e clar happy

| suntserios a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Deci tu intrebari de rusoaice si acum tragi concluzii despre romance?

Pai zi bre asa din prima, ca te a lasat gagica si te-au apucat frustrarile.

| CostinAlamariu a răspuns:

Ești cumva sarcastic? Rusoaicele sunt arhi-cunoascute în toată lumea tocmai pentru superficialitatea lor și lipsa completă de loialitate. Uită-te care e rata divorțului în Rusia, așa de curiozitate.

| andreeaeml1200 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Mai pe scurt sunt niste târfe si niste prostituate

| Totenkampf a răspuns (pentru andreeaeml1200):

Cred că răspunsul tău îți demonstrează inteligența... într-adevăr, rusofobia e ceva oarecum justificat în perioada asta, dar nu cred că merită să judeci întregul sex feminin al unei națiuni din cauza unor fenomene precum mail-ordered brides și așa mai departe. Să nu uităm post-comunismul la noi că a venit cu o grămadă de căsătorii inter-etnice și inter-religioase, nici blondele noastre cu suflet și sânge latin nu s-au putut abține să nu se arunce în brațele islamiștilor din cauza sărăciei, confuziei și lipsei de educație...mi-e tare teamă că tu încă te încadrezi în ultima categorie după limbaj.

| andreeaeml1200 a răspuns (pentru Totenkampf):

Ăsta este adevarul despre majoritatea femeilor din țara lor! Nu zic că in Romania sunt sfinte, că si la noi sunt multe panarame, dar si in alte tari.
Dar acolo cum știe toată planeta, predomină femei ușoare, superficiale, infidele, li se urcă in cap de la atata băutura și na…. ce sa le facem, doar cu asta sunt ele cunoscute in toată lumea… frumoase, DAR fără creier. Dacă te uiti pe mai multe platforme de socializare, vei vedea că majoritatea vedetelor si "miss universe" de la ei din țară, au onlyfans, telegram, se pozează aproape dezbracate, mai ales pe tiktok. Efectiv orice rusoaica pe care am cautat-o, avea onlyfans.
Acum ai venit tu, omul care probabil idolizează rușii. Daca stii ce rău ne-au facut întregii planete, cu războiul lor. Nu mai zici nimic, mai ales românilor, nu era de ajuns ca a existat inflația, rușii ne-au mai și agravat-o cu războiul lor de doi bani!

| Totenkampf a răspuns (pentru andreeaeml1200):

Nu idolizez rușii, dimpotrivă, îi disprețuiesc. Asta nu înseamnă că nu am rațiune și simț comun. Adevărul e că sunt multe, sărace și slabe cu duhul, dar blonde și frumoase, dacă n-ar fi fost mass-media să promoveze idealurile astea, și tot felul de bărbați simp care fac din pigment un obiect de fetișism, n-ar fi avut niciun fel de succes. Crezi că pentru ele nu este impactul mare când la 20 de km de Moscova n-au curent electric și apoi se duc la studii sau la muncă în orașele mai mari și află că se pot face bani cu ce le-a înzestrat natura în MEDIUL ONLINE. I mean, wouldn't you?

| andreeaeml1200 a răspuns (pentru Totenkampf):

Asa este! Multe blonde sunt sexualizate inutil de barbati tâmpiți si labagii, dar mai este ceva. Unele dintre ele se lasă sexualizate! Nu e același lucru.