| never_2397 a întrebat:

De ceva timp mi-au iesit niste cosule pe maini(partea de sus) si pe corp(pe spate), se fac rosii si nu se mai trec am dat cu tot felul de lotiuni si de creme. Ce as putea sa fac, sa folosesc cca sa scap de aceste cosuri? Va multumesc si astept un raspuns

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te afli in perioada pubertati, este o reactie a hormonilor pentru ca corpul tau se dezvolta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste exfoliant pentru corp apoi o crema hidratanta de corp. Pe linga faptul ca vei ameliora aparitia cosurilor si a punctelor de grasime vei simti si o senzatie de prospetime, vei ajuta pielea sa se regenereze mai usor.