| anonim_4396 a întrebat:

De curând ma bate un gând să îmi fac suvite blonde, adică bronde cum i se zice. Nu m-am vopsit pana acum, tin sa mentionez ca părul meu natural e de un blond închis sau maro deschis la vârfuri, respectiv rădăcini. Intrebarea mea este, daca vreau sa imi fac aceste suvite, cum trebuie sa procedez? Trebuie să cumpăr eu cele necesare? Căci vreau un anumit tip de blond pentru suvite. Va rog sa ma ajutati cele care ati trecut prin acest procedeu!winking

2 răspunsuri:
| Cduncfujndf a răspuns:

Ar fii bine să te decolorezi înainte, adică să îți decolorezi șuvițele pe care vrei sa le vopsești.

| Username272 a răspuns:

Eu zic să mergi la coafor și să te faci acolo Chiar dacă dai bani în care știi că ești ok și nu trebuie să faci tu toate cele singura sunt băiat dar nu am trecut prin acest lucru dar a trecut sora mea