| IoanaBogdana a întrebat:

De la cati ani poti deveni reprezentant avon?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Regula generală este de la 18 ani dar poţi şi de la 16.
Pa, pa.

| bianca a răspuns:

Pe numele tau de la 18 ani

dar te poti inscrie pe numele unui prieten sau al parintilor etc

add bia_coolgirl94 pentru mai multe detalii

Răspuns utilizator avertizat
| Pau a răspuns:

Normal trebuie de la 18... dar eu am colege care au 14 ani si sunt reprezentante happy

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.

| me a răspuns:

De la orice varsta in principiu acum nu o sa te faci reprezentant de la un an dar cred ca ai inteles ideea

| Punct_9691 a răspuns:

Cred ca de la 14thinking
Nu stiu sigur
Daca aflu sigur iti spunhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci.sa`ti zic care este faza. tu ai voie doar dupa 18 ani. dar te poti inscrie pe numele unui parinte sau pe numele cuiva care sa aiba peste 18 ani si sa lucrez pe numele lui.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 18 ani dar potisa te faci la firma LADY`S daca ai auzit de ea ai 25%reducere fata de pretul tin catalog nu platesti tva cand pui comanda daca vrei informatii anunta-ma prin mesaj