| pynnk a întrebat:

De la lipsa de calciu si fier imi transpira foarte rau palmele si talpile ce pot face sa scap crying(

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate este bine sa consulti un medic care sa te sfatuiasca in primul rand cum sa echilibrezi calciul si fierul in organism si ca o urmare fireasca sa nu mai ai alte efecte secundare.

| EmaS a răspuns:

Tot pe TPU am citit ca exista la farmacie o solutie pe baza de formol care ajuta la oprirea transpiratiei.Dar este bine sa iti tratezi lipsa de calciu si de fier pentru ca risti sa te imbolnavesti foarte tare.

| RAY a răspuns:

Sa poti slapi si transpir la fel, cumparati adidasi originali de piele

| Zette a răspuns:

Sa iei calciu si fier.