| Anamariapisicanumarulunu a întrebat:

De la un timp am parul pufos, adica dupa ce il spal e pufos, si apoi daca il indrept cu placa e tine cam jumatate de ora si se face pufos la loc. Inainte nu era asa, inainte daca il indreptam cu placa asa ramanea, dar apoi mi-am vopsit tot parul. Oare am parul pufos pentru ca mi-am vopsit tot parul? Sau o fi din cauza samponului? Ce sa fac ca sa nu mai am parul asa pufos?

Răspuns Câştigător
| munteanuionvictor a răspuns:

Ce-ar fi să renunți la placă și la vopsit? E mai sănătos să rămână natural.

| Anamariapisicanumarulunu explică (pentru munteanuionvictor):

Eu nu folosesc placa des, doar in wekeend cand ies cu prietenii. Si mi-am vopsit parul doar o data, iar dupa cum ai spus si tu era mult mai frumoasa culoarea mea la par inainte sa il vopsesc, doar ca eu acum as vrea sa stiu cum sa nu fie chiar pufos.....macar dupa ce il dau cu placa

1 răspuns: