| guess_who a întrebat:

De la un timp ma simt urata, nu mai am grija de mine. Ce-as putea face?

Răspuns Câştigător
| greg a răspuns:

laughing))) Doamne cate complexe au oamenii.Chiar ca n-o sa mai am vreodata vreun complex mai ales fizic.Pai tu nu esti urata happy
Aaaa oricum sfat: Cauta-ti un baiat sa te motiveze! happy

28 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Daca tu esti cea din poza, atunci esti foarte frumoasa, crede-ma.

| Brigitta a răspuns:

Bea un pahar de vin bun, fa o baie luuuunga si spumoasa, culca-te, dormi pana tarziu, du-te la o manichiura, si/sau coafor... (nu-ti schimba drastic look-ul, nu-ti taia parul, o sa-ti para rau dupa ce te linistesti). apoi stai cu prietenele (alea optimiste) pe o terasa. Si nu te mai gandi la prostioare, fi serioasa! Se vede din poza ca esti draguta happy

mlm
| mlm a răspuns:

In primul rand incearca sa gandesti pozitiv, orice femeie are frumusetea ei, asa ca nu te subestima. Fruntea sus esti tanara si viata este frumoasa, traieste-o din plin.Succes.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu exista persoana urata, ai mai multa grija de tine, zambeste mai des, esti unica...fiecare om e unic...

| andreea_8479 a răspuns:

Nimeni nu este urat.fiecare persoana are cv care o face speciala.nu lasa o despartire sa t doboare. ai viata inainte.esti o persoana simpatica focwinkingincearca sa t descoperiwinking

| dulshe a răspuns:

Daca esti tu cea din poza nu vad dc trebuie sa te simti urata, ba din contra, incearca sa treci de tot)adica de faptul ca te-ai despartit de iubitul tau) gandeste-te mai mult la tine:-d

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
nu ai de ce sa te consideri urata! esti chiar dragutawinking
gandeste pozitiv si iti vei schimba aceasta impresie despre tine. pa pa!

| anonim a răspuns:

Stai mai mult in casa pana cand iti trece.chiar s-ar putea sa ai dreptate.rolling on the floor

| Onutzu a răspuns:

De ce ai impresia ca esti urata? Esti chiar draguta.

| tukhey23 a răspuns:

Poi considerate o pers. frumoasa, nu esti urata. esti frumoasa.
Eu zic sa te uiti la filmul YES MAN!

| fryekid a răspuns:

Fa sex.

| fryekid a răspuns:

Hey halo la voi, nu a zis ca e urata, doar ca se simte happy

Răspuns utilizator avertizat
| elsa_9749 a răspuns:

Cheama prietenele la tine si fa o petrecere in pijamale. Cauta pe net retete de tratamente pentru ingrijire din fructe si incearca cu prietenele tale. Asculta muzica, uita-te la comedii, razi... Cel mai bun remediu impotriva starii tale este sa fi alaturi de persoanele care conteaza pentru tine...si vor stii ele ce sa faca.

| guess_who explică:

Mentionez ca asta se intampla dupa ce m-am despartit de prietenul meu.

| guess_who explică:

Multumesc tukhey23, cora si anna. dar ce sa fac daca asa ma simt? eu sunt cea din poza, dar asta nu ma ajuta cu nimichee hee

| Wtf9000 a răspuns:

Incepe sa ai grija de tine, probabil de-aia esti urata... tongue

| crookedsight a răspuns:

Glumeşti, nu? De obicei îţi răspunzi singură la întrebări? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de o pauza. Odihneste te! Apoi vei fi din nou frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o schimbare de look, fa din nou lucrurile care te faceau sa te timti bine si ai grija de tine si de sanatatea ta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ești lipsită de vlagă.
Gata.
Un nou prieteni și revii la viață.
Asta îți trebuie.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu e urat asa ne-am nascut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate. sa mor. daca as avea o prtna ca tine. i-as multumi lu dzeu toata viata multumestete asa cum esti. ai lucruri mai importante de facut in viata... papawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi unu mi-a spus asta dupa ce incerca sa tot vb cu mine...eu nu ma simt asa... dar cand cineva imi spune asta ma face s ma ganndesc ca poate suntsad.

| laura_3808 a răspuns:

Stii. avem momente in viata cand toate ne simtim asa. ce trebuie sa faci este simplu. uita-te in oglinga, tine cont de ce spun cei din jurul tau.nu iti impune gandul ca esti urata!

| andreiush a răspuns:

E culmea sad chiar nu esti uratabatting eyelashes e doar impresia ta pentru ca nu mai ai pe nimeni sa iti vorbeasca frumos, dupa ce o sa fi din nou cu cineva o sa ai iar o parere buna despre tine pentru ca el ti-o va da in fiecare zi prin declararatzii sau mai stiu eu ce. big grin

| adri a răspuns:

Fiecare persoana e unica in felul ei...nu poti sa fii urata...de fiecare data cind privesti in oglinda trebuie sa-ti zici in gind... ca esti cea mai frumoasa, cea mai inteligenta, cea mai iubita si dorita... functioneaza... trebuie sa te iubesti mai mult...acorda-ti mai mult timp...si fa ceva in binele tau...ca sa fii asa cum iti doresti...