| AllmaGirl a întrebat:

De unde a inceput moda asta cu steagul Angliei?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la englezi.Ca doar nu de la japonezi.

| foxsilver a răspuns:

Designerii britanici s-au inspirat de la sustinatorii sportivilor care au participat la Jocurile Olimpice de la Londra. Uite un articol care abordeaza acest subiect:
http://saramonti.ro/......impice.php

| zdrangoi a răspuns (pentru foxsilver):

Grozava cu acest raspuns!

| foxsilver a răspuns (pentru zdrangoi):

Multumesc! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce modă?!

| AllmaGirl explică (pentru anonim_4396):

Foarte multa lume poarta tricouri, pantaloni, cercei, alte bijuterii, unghii, pantofi, huse e telefon si alte chestii cu steagul Angliei si se gasesc acum in toate magazinele...imi pare a modalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AllmaGirl):

Ah, moda aia... A început de la naivitatea tinerilor din ziua de astăzi. Bagă tu în toate magazinele din ţară tricouri cu un rahat desenat pe ele, fă nişte reclame pentru posturile de ştiri şi de radio prin care să spui că sunt " Cele mai tari, trendy şi fashion haine ", şi ai să vezi cum toţi se vor călca în picioare ca să le cumpere. Mulţi nu mai au personalitate şi se mulează pe acelaşi stil idiot, zicând că vor " să fie la modă ". Că doar nu o fi atât de minunată Anglia încât să-şi dorească toţi românii să o venereze.

| iron2man a răspuns:

Moda cui?

| marcis578 a răspuns:

Anglia cred