| Tapuo a întrebat:

De unde îmi pot cumpăra pantaloni sau blugi mai speciali? Am câteva perechi de la Zara însă sunt gen tipici, blugi normali,sunt și mai scumpi decât restul. Nu mă interesează marca, vreau sa arate și ei croiți mai rebel, mai atipic. Găsesc în Dragonul Roșu? Am auzit că nu dau la bucata. Sau pe la chinezi pe undeva, oricum blugii au aceeași calitate peste tot

2 răspunsuri:
| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Bershka, H&m, Stradivarius, Pull&bear si outlet-urile din orasul tau

| Ebrufatima a răspuns:

Dacă vrei rebel poți încerca la vagabond. Si într-adevăr sunt altfel croiți și arata mai diferit laughing)