| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a întrebat:

Am si eu o problema cu imbracamintea...Am cateva perechi de blugi normali fara taieturi sau altele si as vrea sa ii fac sa arate mai bine sa ii tai sau altelebig grin

2 răspunsuri:
| EuElyEla99 a răspuns:

Bunabig grin poti face niste taiecturi cu o foarfeca.dar, nu mai mult de 5-6 apoi, cu o penseta, tragi firele colorate din ei (or sa iti ramana niste fire albe) apoi, ii poti da cu smirghel pentru a "estompa" imperfectiunile taieturilor si ii poti decolora in putin clorhappy..sau, cu ajutorul smirghelului, mai poti face niste mici "gauri" cu smirghel..adica, freci cu smirghel materialul pana cand se rup...happy sper ca te-am ajutathappy
Funda?batting eyelashes

| MenταLµ a răspuns:

Frate, mai bine nu le faci nimic. Poti sa ti strici + ca e greu sa faci sa arate misto facuti de tine. Mai bine strangi 3-5 alocatii si te duci la mall si iti iei o pereche misto. Decat sa - ti strici. Daca vrei sa ti strici treaba da nu ies atat de misto ca si cumparati.