| bbiancabia a întrebat:

De unde pot sa imi iau ochelari asa dar fara lentila pentru vedere asa pur si simplu sa ii port pentru ca sunt frumosi dar nu am nevoie de lentila sa fie sticla sau nu stiu ceva de genu dar care a nu imi afecteze vederea sau cevahttp://framegeek.com/sunglasses/rayban-matte-blue-wayfar er/ asta e site-ul dar in fine eu nu vreau de soare. pur si simplu am vazut la o fata exact cum vreau eu si banuiesc ca merge daca stiti vreo solitie va rog spuneti-mo sau trimiteti-mi siteuri daca gasiti.Multumesc mult.:*

1 răspuns:
| Mihaelaa98 a răspuns:

PAi depinde de unde estii thinking
Eu am vazut in idm sau pe la benzinari sau ai putea sa-ti iei ochelari de soare si sa le dai lentilele jos.EU le-am dat lentile joc si am mers pe strada.