| dragos15 a întrebat:

Salutare tuturor. Pot sa port rame ochelari cumparati de pe net fara sa-mi afecteze vederea? am o vedere buna.nu vreau sa le pun lentile ci sa-i las asa cum sunt ei demo cu lentila lor de plastic.ciao

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

De ce sa-i cumperi de pe net? Cand poti intra in oricare magazin de optica si poti proba care rama iti vine bine?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu-ţi pune ochelari dacă nu ai nimic în neregulă la vedere!

| Alex_7297 a răspuns:

Dar de ce vrei să-i porţi dacă nu ai nevoie de ei? Vrei să faci senzaţie printre femeeeeeeeeeei, se ştie?

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Cam orice pereche de ochelari de soare afecteaza vederea.