| Upz0r3 a întrebat:

Deci am o lotiune astrigenta o crema hidratanta si un gel exfoliant zilnic. In ce ordine trebuie sa le aplic pe fata?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alegi una din ele mai ales nu ai cum sa te dai cu toate pe rand pentru ca asa nu-si face efectul. Consumi produsele pe rand in ordinea care vrei apoi cand se termina unul incepi altul si asa pana se termina. Dimineata te dai dupa ce te speli cu apa si sapun pe fata.

| Caramelll a răspuns:

Alege intre lotiunea astrigenta si gelul exfoliant dar dupa ce te dai cu una din ele foloseste crema hidratanta.

| ninelus87 a răspuns:

Gelul exfoliant se foloseste de regula o data pe saptamana, lotiunea o folosesti zilnic iar după ea crema hidratanta.

http://fitocosmetica-tiande.3owl.com/shop/ro/