| AleXasta a întrebat:

care credeti ca este cel mai bun produs impotriva cosurilor de la avon : gel de curatare pentru cosuri, lotiune tonica astrigenta pentru cusuri cu acid salicilic sau exfoliant pentru cosuri?

Răspuns Câştigător
| Brigitta96 a răspuns:

Buna Ioana, eu am folosit de la avon gelul de curatare pentru cosuri si lotiunea tonica astrigenta si un exfoliant de la garnier, dupa parerea mea cel mai bine functioneaza daca le folosesti pe toate 3, deoarece fiecare ajuta la alte probleme care duce la aparitia cosurilor. Gelul de curatare iti curata fata, lotiunea aceea tonica iti inchide poriile, iar exfoliantul iti exfoliaza fata.Dar daca ai o acnee mai grava adica ma multe cosuri poti folosi zynerit.Pe mine zynerit m-a ajutat cel mai mult, o poti achizitiona de la orice farmacie. Sper ca te-am ajutat.