| silvia3333 a întrebat:

Deci doresc si eu sa ma tund, dar nu stiu cum. Am parul putin mai lung de umar, fara breton, tuns in bob asimetric, mai lung in dreapta si mai scurt in stanga, cu carare pe mijloc. Vreau sa imi fac o schimbare destul de radicala, dar totusi sa raman eu.
Va rog sa imi raspundeti si promit ca pentru cel mai bun desen sa dau funda.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| loana25 a răspuns:

Cand doresti sa iti faci o tunsoare, radicala cum ii spui tu, trebuie sa tii cont si de forma fetei. Daca mi-ai trimite o fotografie cu tie, sau sa imi spui ce forma are fata ta ti-as putea recomanda ceva. Altfel, nu am cu sa iti spun ceva.

| loana25 a răspuns:

Alexandra, mie nu mi se deschid link-urile. Adica se deschis dar e o pagina alba!