| Gabriello02 a întrebat:

Deci eu am capul mare (adica si fruntea si fata). Iar prieteni mei tot zic ca am nasul mare, buzele mar, urechile mari, sprancenele mari. Oricum nu-i asa ca daca ai capul mare si nasul, urechile, sprancenele, buzele trebuie sa fie mai mari?

Răspuns Câştigător
| Pedrorock a răspuns:

Bineinteles asta decat daca nu ai una dintre astea disproportionata si totusi s-ar observa chestia asata sper ca te-am ajutat... funda

4 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
Cel mai bine este să nu iei în seamă ce spun ceilalţi şi să asculţi ceea ce cu adevărat contează din partea prietenilor.
Sper că am putut să te ajut.

| Gabriello02 explică (pentru eXtreme21):

De fapt eu asteptam un raspuns la intrebarea: "Daca capul este mare si nasul, urechile, sprancenele, buzele trebuie sa mai mari?"

| wildcherry95 a răspuns:

Nu neaparat mai. Si stai linistit, altii au probleme mai mari.

| Florin543212 a răspuns:

Lasa-ti parul mare gen https://www.facebook.com/officialjeffseid?fref=ts si eu am la fel :) bafta