| Barbie a întrebat:

Deci sunt satena si vreau sa ma vosesc blonda. Daca nu ma decolorez, si ma vopsesc direct pe par, oare se prinde culoarea?

2 răspunsuri:
| Joanne a răspuns:

Slabe sanse. Insa oricum, daca esti satena ai grija sa nu faci o schimbare drastica...

Presupunand ca ti-ar sta bine, s-ar putea sa nu iti placa pentru ca nu reusesti sa te obisnuiesti...

Bafta!

| Rosela a răspuns:

Sunt putine sanse sa se intample asa ceva. Dar totusi daca esti satena ai grija ce faci ca sa nu faci o schimbare drastica la par. Sper ca te-am ajutat.