| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Decurand mi-am bagat pirce in limba, e ok nu ma plang.
Am si eu o intrebare : ce nu am voie sa mananc pe perioada de vindecare?
Fundita

6 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Pfa rolling on the floor)) dupa milka nu iti mai ramane sa mănânci DECAT "aer" rolling on the floor))) suporta! si nu mi te plangewinking mai "curând"rolling on the floor)) cand o sa scoti limbuta nu o s-o scoti de durere ci de foamne rolling on the floorrolling on the floor o seara placuta devildevildevil

| SchiZz20CMrecords explică (pentru frikk):

Da nici macar nu sunt prietena cu dulciurile laughing

| milka24 a răspuns (pentru frikk):

Sfaturile alea mi'au fost date de tipul de la salon, nu zic eu asa ca n'am ce face, eu ii zic ca le'am urmat si n'am avut nicio problema, acum e treaba ei ce face mai departe >:p

| denisa123456 a răspuns:

Buna eu am piercing de aproape 2 ani, si cand l-am bagat eu nu prea am mancat numai supa ca nu prea am putut ca ma durea vreo 4 zile dupa am mancat orice, nu mi s-a infectat deloc.eu dupa o perioada pana s-a vindecat, ma spalam pe dinti de fiecare data cand mancam ceva si cand fumam la fel.si asa n cred ca se infecteaza, si am baut in primele zile espedifen unu pe zi, nu stiu daca in roamania este espedifen, ca eu nu sunt in Romania, dar cu acela nu se infecteaza absolut deloc...

| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Pazi ai grije maninca doar supa si nu rosii si carne si ceva de genu tare sa nu fie mancarea tare sau mai iesita din comun sau sa nu bei chiar rece apa ok sper ca te-am ajutat succes

| milka24 a răspuns:

Trebuie sa te feresti de rosii si lactate pentru ca fermenteaza si se infecteaza. trebuie sa te feresti de cereale pentru o vreme, mai ales de grasimi. trebuie sa te mai feresti de sare si chestii acre pentru ca o sa usture... in fine, sper ca te'am ajutat! love struck