| alex1997 a întrebat:

Buna,TPU am o intrebare. ieri mi-am facut pirce in limba ieri nu mi-a fost chiar asa de umfalta limba dar azi s-a umflat putin m-ai tare..trebuie sa fac ceva? Si am inteles ca nu ai voie sa mananci oua. lapte branza etc.dar daca mananc supa si si are smantana e lactat..ma poate afecta? Dau funda puppy dog eyes.

1 răspuns:
| EgoFiet a răspuns:

E normall, asa se intampla dar maine o sa fi ok! Si cu mancarea nu te poate afecta, dar azi mananca doar supa. Parerea mea. Succes >D