| anonim_4396 a întrebat:

Deseara am un concurs de miss in liceu si vreau sa imi aranjez parul foarte bine.De obicei il indrept cu placa sau il aranjez cu putina spuma(de mentionat ca am parul foarte ondulat). Astept propuneri si poze cum as putea sa-l aranjez, totusi as vrea sa fie cret caci la toti le place cum se aranjeaza la mine asa.Mai repede daca se poate...

Răspuns Câştigător
| Laimy a răspuns:

Daca ai placa ca s-a iti faci parul cret, atunci nu-i problema, iti dau acus niste video s-a iai exemplu :

http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4

E in engleza, dar nu are importantanta.

1 răspuns: