| publicname a întrebat:

Ca baiat, cum sa ma imbrac in CLUB?

13 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Niste jeansi
o bluza sau o camasa
si adidasi...sau ce incaltzaminte aihappy

| DianaLostInDreams a răspuns:

Pai poti sa te imbraci in pantaloni si o camasa pur si simplu.

| TDGMeebu a răspuns:

Off...

Ca baiat : Niste blugi, o camasa mai stilata cu multe modele etc. si o palarie gen michael jackson laughing mie baietii in genul asta imi placwinking

acum depinde si de tine... ce fel de stil ai happy poate esti rapper, rocker, emo, manelist etc. happy n`am zis ca esti am zis poate laughing

| @@ a răspuns:

Frumoslaughing
cum te simti tu mai binehappy

| d33a a răspuns:

In stil funky.winking

| unu a răspuns:

Pai chiar asa, cum sa te imbraci in club? Vii deja imbracat de acasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai imbraca frate du-te dezbracat...sa vezi cum sar fetele pe tine.laughing

| salvamarcostinesti a răspuns:

I-ati o camasa descheiata la piept. cu un lant ceva la gat, (piele) ceasul sa nu-ti lipseasca. si apoi vezi tu ce ti se mai potriveste mai departewinking. si aia e

| brunetzica_9227 a răspuns:

In alb e foarte frumos...winking

| Pisiiceel a răspuns:

Pai`...
Eu as alege niste pantaloni pana...
Un tricou colorat...smug
Si tenisi`.love struck
Sauuu` mai poti purta la pantaloni pana si tenisi o camasa simpla alba, si pe deasupra un sacou desfacut si cu manecile rasucite pana la cot...smuglove struck
Daca nu esti tuns zero sau periuta...fa-ti o creasta`smug
love struck

batting eyelashes

| xXxAlescxXx a răspuns:

Cum te simti tu mai bine!

| pacura a răspuns:

Daca vrei sa impresionezi si ai posibilitatea sa imbraci asa ceva.atunci:
-jeansi...preferabili slim(care de la genunchi in jos sunt stramti)
-o curea de piele dar sa nu fie cu catarama mare...prefrabil lee cooper, levis etc(daca ai)
-tricou de clubbing.sa stea putin stramt pe u(doar in caz ca ai formele putin conturate) cu diefrite desene comice
SAU
-tricou polo(de ala cu guler)
-camasa lunga rasucita pana unde in zona coatelor, cu cateva buzunarele
poti pune si o cravata dar sa fie model slim(le plac mult fetelor)
INCALTAMINTEA: tenesi e cel mai frumos...converse,levis,fred perry, fred sherman, asos, etc sau niste adidasi mai stramtuti luciosi dar sa nu fie D&G, etclaughing)
si daca ai si un ceas dragut, si o freza frumoasa ai foarte mari sanse sa atragi multe, foarte multe priviri big grin
SPER CA TE-AM AJUTAT!

| marinarul a răspuns (pentru pacura):

Mau ajutat sfaturile tale mersi mult