| Andreea9222 a întrebat:

Din lista urmatoare de deodoranta/antiperspirante solide(stick) ce mi-ati recomanda daca sunt fata:ceva care sa fie eficient si sa nu lase vreo urma pe haine:
garnie(stick)
dove(stick)
lady SS (stick)
rexona(stick)
funda

4 răspunsuri:
| BYBY a răspuns:

Fata... cele mai bune sunt cele antiperspirante de la avon, sau cel cu efect antiperspirant si procedeu de cresterea parului mai incet, ...si nu sunt scumpe.
Dar daca mergi tot pe astea care le-ai zis u, ti-as recomanda rexona girlwinking:*

| Shuellen a răspuns:

Mie imi place Nivea (roll-on)... e si incolor si e foarte bun. Poti incerca si roll-on-ul si stick-ul de la Nivea.Totusi mai bun e roll-on-ul.

| Mihaela24 a răspuns:

Eu folosesc Garnier si e foarte bun.

| bleesutsu a răspuns:

Rexona si lady happy
fundita?batting eyelashes