| anonim_4396 a întrebat:

Diseara ies in oras intr-o pereche de blugi negri, camasa mai lunga roz si un fel de balerini, dar nu stiu cum sa ma machiez.am 17 ani si sunt bruneta, tenul mai inchis la culoarehappy

5 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Ti-ar sta foarte bine intr-un fard de culoare mov inchis :X si buzele maro. :X

| cornel a răspuns:

Pai.sunt baiathappy. ziceam sa nu te machezi.
sa stai asa.fara.eu cred ca e mai bine.
acum.cum crezihappy

| Fredie a răspuns:

Pai tocmai ai descris o tinuta de seara.asa mai casual. Nu sunt tocmai expert, insa cred ca ar merge un machiaj natural, apropiat de cel de zi?! Astept si opiniile fetelor.sunt curios si eu ce parere au ele. happy

| ruginiz a răspuns:

Da, machiaj natural
sau putin tus, rimel, si putin fard roz, un gloss intr=o nuanta naturala si cam atat. eu optez pentru natural intotdeauna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poarta un machiaj trendy, potrivit pentru brunete ca si pe aceasta pagina:
http://desprefrumusete.blogspot.com/......unete.html