| puddy a întrebat:

Hei fetelor! Deci am o intalnire " first date" cu un tip si nu am idee cu ce sa ma imbrac.

Intalnirea e pe seara gen 20:00 - 20:30 ceva de genu. M-am gandit sa ma imbrac cu o pereche de blugi scurti si o bluzita foarte subtire cu mancute si o pereche de cizmulite de vara.

Sau o rochita cu volane inflorata si o pereche de sandalute joase, chit ca nu prea imi suna ok ca na e prima intalnire si sigur se va prelungi pana se intuneca si eu stau cam pe la periferie.

sau sa imi iau pantaloni scurti, sandale cu toc inalt, si o bluzita ceva?

Voi, fetelor ce ziceti?, Cu ce v'ati imbraca? Tinand cont de imprejurari, plus ca e vorba de o plimbare prin parc, ceva asa chill, discutii etc. cum ati merge imbracate?

Si parul nu stiu cum sa il fac, adica sa arate ok sa para ca m-am chinuit un pic dar nu prea mult laughing), ma gandeam la el desfacut, ajunge cam pana la jumatatea spatelui, sau sa il ondulez un pic asa in valuri.

Tin sa mentionez ca sunt bruneta si am 160 cm si sunt un pic plinuta. asa ca sa va dati seama cam ce ar merge.

Astept sfaturile voastre, puteti atasa si link'uri cu ce credeti voi ca as putea imbraca, va pup!

Răspuns Câştigător
| alinoovsky a răspuns:

Salutare! Nu incerca sa iesi in evidenta, o sa-si dea seama ca ai stat ore in sir sa te pregatesti, iar baietii nu trebuie sa afle asta.Incearca sa te imbraci cat mai lejer.O pereche de blugi scurti ar fi ok, dar nu-ti recomand sa-ti iei sandale cu toc.Nu te machia prea strident, incearca doar putin rimel si gloss, o sa admire asta.Cat despre par, lasa-l pe spate sau prinde-l intr-un coc din care sa-ti iasa cateva suvite "rebele". Sper ca o sa te distrezi!

4 răspunsuri:
| denisa2803 a răspuns:

Buna:*.Pai eu mi-as lua rochita cu sandalele, mi-as incretii putin parul si mi-as pune o fundita/floricica ceva in parthinking

| looolliika a răspuns:

Hmmm as opta pentru blugi o bluzica ceva... si cizmulitele de vara. avand invedere ca e seqara nu prea cred ca merge o rchita inflorata happy.Si e doar o ***bare...nu trebuie sa fi ff impopotonata. si cat mai casualwinkingsi. nu prea mult machiaj. tipu trebuie sa te vada cum esti thu naturala bine poti sa dai cu putin fond te ten, rimel si creion da ochi, dar sa nu te faci cu vreo colare super stridenta. oricum e noapte si nu te vede prea binehee hee sper ca te-am ajutat happy

| Victoriabell21 a răspuns:

Ar trebui sa iti iei o rochita si sa fii cat mai naturala! e misto cum ai gandit cu parul! ar fi misto cu rochia aceea si sandalutele si un laibarel! cred ca mult mai bine! succes la intalnire!

| ade_2993 a răspuns:

Hey scumpo! nu te agita asa mult nu ai de ce...happy ai marele noroc ca intalnirea sa fie seara poti incerca o pereche de blugi (cel mai bine albi) cu un maieu negru pentru a sustine surplusul de grasime si pe deasupra un tricou mai larg cu o culoare f turbata cum ar fi roz sau verde...cum vrei tu. si ca incaltaminte poti incerca niste sandalute scurte negre ca sa fie contrastul intre ele si pantaloniwinking.din parul tau poti incerca sa iti ondulezi suvitele de langa fata iar restul parului sa il lasi pe spate dar neaparat lasati acele 2 suvite sa cada pe langa fatahappyhappyhappyhappy mult noroc cu tipul! da.l pe spate!