| samiZiciPompier a întrebat:

Doamnelor si domnilor, as dori sa-mi cumpar o peruca. Cine are experienta cu asa ceva?

Mi-a cam cazut parul deasupra si cred ca nu mai am succes la domnisoare.

Nici nu stiu cum se face. Trebuie sa ma rad in cap? Cum se lipeste?
Imi zboara daca ma aplec sau daca ma bate vantul? laughing
Mersi fain.

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tunde-te foarte scurt (sau chiar "0") si rade-i si barba!
Vei arata mai tanar si mai atractiv.
Pentru atractie mai buna la femei, mai trebuie sa-ti "slefuiesti" si vocabularul (dar si manierele)!

| samiZiciPompier explică (pentru Bula):

Nu pot. Barba e piesa de rezistenta.

| Bula a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Atunci tunde-ti parul la fel de lung, ca barba.
Restul ramane valabil!

| samiZiciPompier explică (pentru Bula):

Intotdeauna am folosit vocabular elocvent pentru atractie, mai bag si citate din Hegel laughing

| samiZiciPompier explică:

Ok deci inca ma mai gandesc sa-mi montez o peruca. Cine stie cum se face va rog explicati.

A incercat domnisoara sa ma ajute dar pana la urma si-a amintit ca mananca caviar si eu am doar macrou in curte sad

| Dragobeta a răspuns:

Mintea ta sta in par?
Nu se lipeste. Da, s-ar putea sa ai surprize neplacute cu alunecarea, caderea.
Mai bine te razi complet ca tot e o moda. Si asa nu se va vedea ce iti lipseste fizic.

| samiZiciPompier explică (pentru Dragobeta):

Ma imbatraneste domnisoara sad Imaginati-va cum ati arata cu barba si fara par.

| Dragobeta a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Ca si cum ti-ai pus capul invers. rolling on the floor
Da si barba jos. Vei arata mai tanar.

| samiZiciPompier explică (pentru Dragobeta):

Multumesc pentru incurajari.
Apropo ca tot ati intrebat despre minte. Sa stiti ca mai am un cap, care gandeste f bine happy e chiar functional si arata decent big grin (puteti sa spuneti asta si prietenelor daca doriti)

| Dragobeta a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Esti obraznic. De aia nu ai succes la fete. Se vede ca acum ai judecat prost cu capul ala pe care il lauzi.

| samiZiciPompier explică (pentru Dragobeta):

Bine donsoara. Eu mai incerc cand apare ocazia, ca vine pe urma batranetea ma intelegeti.