| Lindsey a întrebat:

Doare tare cind iti faci gauri in urechi? :SS de mai multe saptamini ma gindesc sa`mi iau inima in dintsi si sa plec la salon :SSSS

8 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Eu mi-am facut cu pistolul nu m-a durut cand am facut-o ci dupa aceea m-a dourut foarte rau si mi-am scos cercelul bine oricum nu e o regula eu zic sa iti faci numai baftahee hee

| znstr a răspuns:

Nu doare tare.
Eu mi-am facut prima data gauri pe la 11 ani si eram asa speriata, dar dupa ce le-am facut pe primele 2, m-am intors sa-mi mai fac inca 2. Acum cred ca am vreo 4 in dreapta si 3 in stanga,si poate unul viitor sus,in cartilaj laughing

Te da la inceput cu o crema (cum e cea de galbenele) apoi cu un spray dezinfectant, iti alegi tu cercelul medicinal, si cu pistolul in 2 sec ai cercel laughing

N-ai de ce sa-ti faci griji, nu doare.

| Biiencutza_6492 a răspuns:

Nu doare deloc laughing. Iti da cu un sprei rece ca gheata iar are ca un aparat si doar te ciupeste putin putin nu doare. Eu am unu in spranceana si nu a durut happy Succes.

| andrutza1323 a răspuns:

Pai sincer : DEci eu m-am inervat ca toate prietenele aveau asa ca : Am intrebat-o pe mama daca pot sa-mi fac si mie spus ca nu am tupeu.M-am pus sa fac cu cercel, nu a mers. Pana la ura am luat un ac, l-am bagat in spirt(DESIMFECTARE) apoi mi-am facut. nu a durut dar acum am gaura big grin

| dyduu a răspuns:

Te doare putin.ca o intepatura.se aude poc.si ala e :X misiune indeplinita :*

| cristiUK a răspuns:

Nu doare abia simti o piscatura.winking

| Chocolate_4478 a răspuns:

Nea...eu aproape nici nu am simtit))

| Anna_2972 a răspuns:

Daca iti faci la salon, n`ai de ce sa iti faci griji. spune`i sa iti faca cu pistolul si nu vei simti decat ca o intepatura mica, fara durerewinking funda?