| Alexandra_3922 a întrebat:

Dragele mele fete va rog ajutati-ma si pe mine! spuneti-mi si mie cum iese parul vopsit brunet prin nuantator (adica nu cu vopsea permanenta) si dati-mi si mie, care stiti, nume de nuantatoare culoarea brunet care ies bine pe par (eu sunt satena-spre blonda). va pupyx si astept raspunsurile voastre:*:*:*:*:*:*:*::*:*

4 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Eu am folosit nuantator rosu de la LONCOLOR. E super bun! Incearca si tu tot de la LONCOLOR, doar ca rosu. Eu am parul saten si s-a prins bine! Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!

| Mihaela a răspuns:

Doar ca brunet *
scuzebig grin

| lila_1550 a răspuns:

Eu folosesc marca L'oreal. tine destul de mult.cand alegi un nuantator pentru par uitate pe eticheta la compozitia lui daca scrie ca contine amoniac nu-l folosi.

| Alexandra_3922 explică:

Multumesc frumos fetili pentru sfaturi :*:*:* va pupic si daca iese ceva in capu meu (ceva frumos) o sa anunt si aci:*