| lauramaria2702 a întrebat:

Stie cineva o vopsea de par permanenta care nu distruge parul? P.S. Sunt satena,nu m-am mai vopsit pana acum si vreau sa ma fac blonda de la jumatate in jos, fara sa ma decolorez.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Toate distrug părul, mai mult sau mai puțin.
De ce nu alegi să mergi la un salon unde ai avea părul așa cum îl dorești?
O zi plăcută!

| BlackheartQueen a răspuns:

Singura vopsea pe care eu am folosit-o și rezultatul a fost exact cel pe care l-am vrut este Sios (cea care deschide parul cu 8 nuanțe). Cele fără amoniac ar fi mai bune pentru păr dar nu deschid părul atât de bine.

| Andrada28 a răspuns:

In orice farmacie naturista gasesti vopsea Delia e ft buna rezist ft mult