| adellina a întrebat:

Aztazi m-am vopsit si eu cu nuantator(vopsea semipermanenta) brunet de la LonColor.Eu am parul castaniu.Nu mi s-a prins culoareacrying. Oare din ce cauza?

5 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Poate ai ciclu, asta poate fi motivul.De obicei cand iti vine menstruatie vopseaua nu se prinde de par.

| adellina explică:

@larette.nu sunt la menstruatie. ea trebuie sa vina peste o saptamanastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deyutza.si eu am stat mov la par, pana m-am tuns.ca vrusei sa fiu brunet si am iesit roscat cu nuante mov.nu stiu de ce.mai bine dadeam cu vopsea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauzele cele mai sigure sunt : poate ca vopseaua nu a fost aplicata corect sau poate ca nu era de calitate buna. Mult noroc data viiitoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuantator negru. da o o nuanta parului deja aproape negru. am incercat si eu. ia-ti vopsea semipermanenta palette e super buna