| AnotherCatWoman a întrebat:

Dragi TPU-isti, are cineva idee ce s-a intamplat cu parfumul Blumarin pour Elle de la Pierre Cardin? Sau are cineva idee de unde l-as putea procura(un magazin din Bucuresti sau un site din Romania de comenzi online)?

Răspuns Câştigător
| cotcodac4 a răspuns:

Da da da e de femei ai dreptate ::cum facem daca il vrei? am gasit o poza pe net cu el cam asa aratahttp://www.ciao.se/......um__741875

16 răspunsuri:
| cotcodac4 a răspuns:

Da o poza sau un link si te ajut cu placere dar nu stiu ce sortiment vreii

| AnotherCatWoman explică (pentru cotcodac4):

Arata cam asa, dar din cate vad in Romania nu se mai comercializeaza http://www.parfemy-parfumdreams.cz/foto/produkt/PM707_v.jpg

| cotcodac4 a răspuns (pentru AnotherCatWoman):

Am gasit e unisex ziceau. tu cat esti dispusa sa dai sa inteb pa astia daca e bun cat dai.eu nu imi iau parte CREDEMA

| AnotherCatWoman explică (pentru cotcodac4):

Nop, nu e unisex. Ala pe care il caut eu e de dama. Exista si varianta pentru barbati, dar nu am ce sa fac cu el, din pacate.

| cotcodac4 a răspuns (pentru AnotherCatWoman):

Ma unde l-ai gasit tu e scris la vrajeala ca e de fete dar crede-ma ca e unisex. daca nu il trimit si zic ca e de femei si ai sa primesti ce ai cerut

| cotcodac4 a răspuns (pentru cotcodac4):

Si iti mai dau si o cema de iarna din partea mea si da un raspuns mai repede

| cotcodac4 a răspuns (pentru cotcodac4):

Am vrut sa zic crema de iarna tot la fel ca parfumul

| AnotherCatWoman explică (pentru cotcodac4):

Iti zic sigur, sigur ca ala din poza este, si se gaseste in varianta Pour Elle si Pour Homme, dar nu au varianta unisex Mi l-am tot cumparat, dar in timp l-am gasit din ce in ce mai greu. De doi ani nu il mai gasesc deloc, decat pe site-urile din afara tarii... Posibil ca cel de care zici tu sa fie alt parfum. Ai vreo poza cumva?

| cotcodac4 a răspuns (pentru cotcodac4):

Pot rezolva daca il vrei la usa adus

| AnotherCatWoman explică (pentru cotcodac4):

Ai primit mesajul? thinking

| cotcodac4 a răspuns (pentru AnotherCatWoman):

Nu dar banuesc ca il primesc dimineata mesajul

| AnotherCatWoman explică (pentru cotcodac4):

Da, nu stiu ca uneori merge asa greu TPU-ul asta...stai sa mai incerc o data

| cotcodac4 a răspuns (pentru AnotherCatWoman):

Auzi lasa TPU incerca

| AnotherCatWoman explică (pentru cotcodac4):

Nu stiu ce are...coada mea! poti sa imi dai prin mesaj id-ul de yahoo messenger?

| AnotherCatWoman explică (pentru cotcodac4):

K, gata! poti sterge acum, sa nu te trezesti cu "musafiri nepoftiti" pe yahoo

| cotcodac4 a răspuns (pentru AnotherCatWoman):

Crezi ca imi pasa le pot da ignor

| cotcodac4 a răspuns (pentru AnotherCatWoman):

Da da da e de femei ai dreptate ::cum facem daca il vrei? am gasit o poza pe net cu el cam asa aratahttp://www.ciao.se/......um__741875