| Acnee a întrebat:

Dragi utilizatori, va rog ajutati-ma! Am ajuns la capatul puterilor.Sunt disperata. Acneea m-a distrus, mi-a luat toata increderea in mine.Am 16 ani si sunt fata. Am folosit tot felul de retete naturiste, de creme si solutii, fara niciun rezultat. Am incercat si Zineryt, dar nu a mers. Mi-a fost recomandat de dermatolog, dar asta acum 2 ani.
Vreau sa merg din nou la dermatolog, cu toate ca nu stau foarte aproape de oras.
Uitati cum arata fata mea: http://acnee-acnee.hi5.com
Nu stiu ce sa mai incerc.Imi e rusine sa mai ies pe strada.Va dati seama cum arata la soare?!
Daca mai e cineva care are probleme, add: acnee_acnee@yahoo.com

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Si eu aratam tot la fel(bine am 14 ani)dar acum is mai bine si eu am incercat zineryt si mibazon si crema aia cu extract de melc de la tv dar de geaba
cineva mai recomandat sa merg la o cosmeticiana si am mers
cosmeticiana mi le-a scos pe toate intr-adevar ziua urmatoare am avut fata umflata dar dupa mi-am revenit
si am obeservat ca aveam fata mult mai neteda si merg periodic(acum nu prea mai are ce sa-mi scoata big grin)dupa ce milea scos maia pus tot felul de masti si m-a dat si cu un aparat numict electroderm care e foarte important(el dezinfecteaza, usuca si ajuta la regenerarea piele{dupa ce merg si ma da cu el mi se duce un pic din stratul de piele asta e bine doarece semnele incep sa dispara})iti recomand la mine nu e foarte scum 45 de ron o data la o luna sau chiar 2

plus ca daca imi mai apare vreo unu ma da gratis un pic cu electrodermu

| SquirtleBaby a răspuns:

Pentru a-ti recapata increderea in tine poti folosi fond de ten.e bun pentru inceput apoi, cauta masti cu namol

| Rihannax a răspuns:

Buna nici o crema nu e buna oentru ca iti intinde infectia pe toata fata. deci du-te la cel mai apropiat salon si spune-le sa iti fac un tratament pentru fata costa in jur de 60 de lei.si eu am o mulime de cosuri dar fac acest tatamnt odata pe luna si vvad ca functioneaza:X