| Acnee a întrebat:

Dragi utilizatori, va rog ajutati-ma! Am ajuns la capatul puterilor.Sunt disperata. Acneea m-a distrus, mi-a luat toata increderea in mine.Am 16 ani si sunt fata. Am folosit tot felul de retete naturiste, de creme si solutii, fara niciun rezultat. Am incercat si Zineryt, dar nu a mers. Mi-a fost recomandat de dermatolog, dar asta acum 2 ani.

Vreau sa merg din nou la dermatolog, cu toate ca nu stau foarte aproape de oras.

Uitati cum arata fata mea: http://acnee-acnee.hi5.com
Nu stiu ce sa mai incerc.Imi e rusine sa mai ies pe strada.Va dati seama cum arata la soare?!
Daca mai e cineva care are probleme, add: acnee_acnee@yahoo.com

3 răspunsuri:
| Mla a răspuns:

Imi pare foarte rau de tine, si eu am cosuri dar nu asa de multe... nu stiu ce sa-ti mai recomand incearca si tu ''Floucinolon'' intreaba la farmacie, poate ca o sa te ajute. Apropo ti-ai inceput viata sexuala?, cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Foloseste sapunurile naturale pe baza de uleiuri vegetale, plante medicinale, argile, sucuri naturale etc. Le gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai o problema serioasa si nu ma refer la acnee.Cum poti sa-ti faci id-ul acnee_acnee? Viata nu se rezuma doar la aspectul fizic, sunt si alte aspecte pe care le urmaresti atunci cand vorbesti cu o persoana si la asta ar trebui sa te gandesti, nu sa crezi ca toata viata ta s-a distrus din cauza tenului tau cu probleme.Ai de-abia 16 ani!
Cu totii am trecut si trecem prin ce treci tu pentru ca asta face parte din procesul adolescentei.Si eu am 16 ani, si am probleme cu tenul, acneea m-a chinuit din clasa a 5-a si la scoala unii colegii radeau de asta.Dar de cand mi-am inceput viata sexuala am cam scapt de problema asta.
Acum folosesc Zineryt pentru ca vreau sa nu mai am deloc.
Foleseste sapunul Dove, e foarte bun pentru ten si sa-ti mai spun ceva.Nu mai pune mana pe fata pentru ca pe maini sunt o groaza de bacterii.Nu mai fi trista, ca o sa-ti treaca, n-o sa ramai toata viata asa.Capul sus, schimba-ti numele dupa TPU si fa-ti alt ID de mess!
Bafta!