| Dianax124 a întrebat:

Dragiilor,am nevoie de puțin ajutor. Genele mele sunt foarte mici și subțiri... Îmi puteți recomanda metode de creștere a genelor?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Așa se zice, dar eu nu cred că uleiul de ricin stimulează creșterea genelor. Eu nu m-aș baza pe acest lucru. Cu timpul, ai să te convingi că e doar un mit, nimic altceva. Așa cum nu poți forța nici creșterea părului, dacă ți-l dorești lung până la nivelul coapselor. Unele lucruri sunt mostenite genetic.
Poți încerca și uleiul de ricin sau uleiul de măsline, dacă chiar vrei să vezi 'rezultatele'.
Eu îți recomand să folosești un rimel bun, dacă îți dorești volum și alungire.
http://www.clickpentrufemei.ro/......ea-genelor

| ElSueno a răspuns:

Freaca-le cu ceapa

| Dianax124 explică (pentru ElSueno):

Ce-ar fi sa faci tu asta? laughing)

| HadesSs a răspuns (pentru Dianax124):

Mai bine cu hrean laughing

| AlinaInk a răspuns:

Ia Bony las de la farmacie

| justmemari a răspuns:

Buna ziua,

Uleiul de ricin este recomandat pentru cresterea si intarirea genelor.

| Ana_Ana_2000_otXr a răspuns:

Da-le cu vazelina dar nu mult asa putin şi cu timpul ai sa observi ca se schimba se fac mai negre si cresc incetul cu incetul la incceput nici euu nu am crezut dar cu timpul am observat schimbarile happy