| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste metode care au dat rezultat la voi fetelor in privinta la ingrijirea unghiei? Ale mele sunt foarte subtiri si se exfoliaza repede. Niste trucuri cum le pot face mai rezistente si cum as putea sa le fac sa creasca mai repede

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Http://www.babyonline.ro/......ijire.html

uite aici tot ce trebuie sa stii:*

3 răspunsuri:
| Mikiee a răspuns:

Poti folosi ulei e masline... le intareste sau te poti duce la un salon pentru tratament...eu una am facut si unghiile mele sunt mult mai sanatoase
sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kronstadt sunt satula de mistocari ca tine asa ca mai bine ai tacea. Daca vrei sa dai un sfat da un sfat calumea nu te mai da mare smecher de pantelimon ca nu iti tine.Aici sunt persoane care intr-adevar cauta un raspuns si nu vor glumele tale proaste si,, sarcasmul'' tau de 2 bani

| anonimdsfdg45656 a răspuns:

eu folosesc intaritor de unghii. si ca sa nu se mai exfolieze date mai des cu oja fiindca oja intareste unghiile