| blondutzata a întrebat:

Dragilor ajutor, auziti stiti ca sunt persoane la care se schimba ochii temporal si eu as vrea sa mi se inatample sa am ochii verzi si caprui de fapt ii am caprui natural dar vreau sa se schimbe temporat in verde si apoi caprui intelegeti unii dintre voi li se schimba ochii ajutor vreau si eu? VOT+FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sorei tale i s-a intamplat asta ar fi posibil ca si tie sa ti se intample. Oricum, o prietena de-a mea care avea ochii caprui deschis acum are un inceput de verde -caprui pe la inceputul ochiului.Ciudat, dar chiar nu stiu de ce confused

4 răspunsuri:
| Négatif a răspuns:

Singura soluţie este să îţi cumperi lentile de contact.
Succes.

| blondutzata explică:

Da dar sunt persoane precum soramea si are ochii albastri ormal dar i sau facut caprui timp de o luna si apoi i sau facut albastri a fost la doctor si i s-a spus ca este normal sa se bucure pentru ca are asa si o spus ca exista ceva ce poate sa aiba oricine nu stiu ce

| Négatif a răspuns (pentru blondutzata):

Asta pentru că poate părinţii ei au unul ochii aşa, altul aşa sau dacă nu aşa e gena ei şi gata! Şi eu aveam o colegă care avea iarna-albaştrii, vara-verzi, toamna-primăvara-căprui. Fiecare cu gena lui! Dacă tu nu ai, ia-ţi lentile. NU există altceva.
Succes.

| wforweirdo a răspuns:

Vai de viaţa ta. Tu vrei să ţi se schimbe culoarea ochilor şi tu nu ştii nici măcar să scrii corect, cât de cât. Temporal? Temporat? Hotărăşte-te odată.