| bombonika1799 a întrebat:

Duminica ma duc sa ma tund la salon si nu ma pot hotara cum.Am parul pana "la buric" intelegeti voi expresia.am fost tunsa in v,acum as vrea sa ma tund filat, dar din cate am auzit nu este prea bine+ca nu stiu cat de bine mi-ar sta, nu vreau sa fac vreun experiment tinand cont ca anul acesta am banchetul.am parul des, cu o tenta foarte usoara de ondulat, dar mai degraba drept(depinde de zile) + ca mi se unge des.as vrea sa il am lung la banchet pentru ca vrau sa mi-l fac bucle...cum ar trebui sa ma tuns...filat sau iar in v?(as vrea in v deoarece pot sa imi tund varfurile despicate mai des si asa imi creste mai repede). cum sa ma tund? vreau cateva exemple si metode de ingrijire a parului.voi ce folositi?

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru îngrijire mergi pe șampon cu vitamine, balsam pe bază de germeni de grâu. Cât privește tunsul, te sfătuiești la salon cum și ce.
Pa, pa.