| DiannaDiia a întrebat:

Dupa ce m-am epilat cu lama puppy dog eyes in zona inghinala, a curs un pic de sange ( de la baza firului de par ), iar dupa aceea m-am iritat. Cu ce pot sa dau sa nu ma mai manance si sa-mi dispara roseata?

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Sunt creme speciale pentru zona intima, stai sa vezi cand va creste putin par cum te va manca laughing, sfatul meu e sa folosesti crema, iar cand vei creste sau poti si acum sa faci epilare completa si parul nu mai creste petru un an sau doi
in legatura cu problemuta ta....foloseste o crema (nidoflor e bun pentru orice)

| DiannaDiia explică (pentru Adixuuu):

Ei bine, stiu ca mananca X_x. m-am m-ai facut, doar ca am rabdat :-s.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ai pudra de talc ar fi bine, daca nu cumpara-ti ca nu e scumpa