| R0cklash a întrebat:

Dupa ce m-am ras la subrat (la o zi-doua) mi-a aparut o mica umflatura rosie in acea zona. Este normal? Trebuie sa merg la doctor sau este ceva din cauza lamei de ras? Mentionez ca sunt barbat si din cauza transpiratiei excesive in timpul sportului sunt nevoit sa ma rad. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| motorx98 a răspuns:

Pai se mai intimpla de obicei, este o iritatie, mai bine ar fi sa folositi o crema depilatoare, este mai blida cu pielea.Sanatate.

2 răspunsuri:
| girl00 a răspuns:

Cred ca te-ai iritat..incearca sa te dai cu o crema hidratanta. daca vezi ca nu-ti trece mergi la medic ^-^

| 5yr0Kk a răspuns:

S-ar putea sa te fii iritat..nu stiu ce sa zic..mai bine mergi la doctor..pe TPU nu cred ca e cineva in masura sa iti spuna ca ai aia sau aia..deci ar fi mai bine sa mergila doctordaca s-a mai si umflat
Bafta!