| Thk_Thea_1985 a întrebat:

După genele smulse cât timp cresc cele noi? Sau cu ce ma pot da pentru a accelera creșterea lor in mai putin de o saptamana jumătate?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic din lume asta nu poate acelera cresterea sprancenelor intr-o saptamana jumate.
Fii realista fetita! Firul de par smuls, creste in 2-4 saptamani, indiferent de cat ulei de ricin, sau alte uleiuri vei pune tu pe ele.

| Felissa13Eden a răspuns:

Ulei de ricin

| AliceFirea a răspuns:

Incearca uleiul de ricin, putin caldut.Il aplici cu un betisor de urechi dar ai grija sa nu ajunga in ochi.Imi poti spune cum ai reusit, ai avut aplicate gene fir cu fir? Pentru a stii mai bine cauza...

| EmmaEu a răspuns (pentru AliceFirea):

Uleiul de ricin merge si pentru sprancene?

| AliceFirea a răspuns (pentru EmmaEu):

Desigur, il poti combine cu cel de in.

| AliceFirea a răspuns (pentru EmmaEu):

Il aplici inainte sa te bagi la somn putin caldut