| Shelovesya a întrebat:

E adevarat ca daca te vopsesti regulat iti creste parul?

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

O mare tampenie. in plus ii faci mai mult rau decat bine.

| Eastwood a răspuns:

Nu este adevarat, ba mai degraba ti-l strica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai acolo unde nu vrei sa creasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti " creste "pe jos. laughing Trebuie sa umblii pe la dieta daca vrei parul sanatos si sa creasca mai repede in lungime si daca il vrei mai des sunt tot felul de fiole tratament gen revalid, la mine au functionat.

| kiri11 a răspuns:

Iti distrugi parul si este posibil sa nu iti mai creasca deloc. De unde ai auzit prostia asta?

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Nu cred că este adevărat, vopseaua de păr degradează firul de păr și nu cred că ai vrea să te trezești cu un păr lung și rar. Părul crește oricum

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Nu este adevarat, e cea mai mare minciuna pe care am auzit o vreodata

| adrryana a răspuns:

Nu

| FashionAddict2133 a răspuns:

Nu, vopseaua iti arde parul

| Andreeeaaaaaaaa a răspuns:

Nu,chiar ti-l poate strica!