| shareable a întrebat:

E aiurea să te vopsești blond ca băiat? 27 ani

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă-ți stă bine, nu

| antimulte a răspuns:

De ce sa fie aiurea... depinde in primul rand daca iti place, apoi daca iti si sta bine (ca mai sunt cazuri...), ceilalti au dreptul la o parere si atat, nu iti pot impune la 27 de ani un stil care nu e al tau.

| gabicoo a răspuns:

La 27 ani ești bărbat amice!
Nu e aiurea să te vopsești blond! Aiurea ar vi să te vopești roz să te rujezi, sau să te epilezi!

| Thecurious a răspuns (pentru gabicoo):

Pai daca e transgender?
De ce au murit compatriotii lui in urma cu 31 de ani in urma dom' profesor? Pentru LIBERTATE. Baiatu' e liber sa faca ce vrea.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pai, in Anglia numai poponari se vopsesc in cap https://www.youtube.com/watch?v=UWrRmohEgm4

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu, te intinereste si te inftumuseteaza DAR sa fie blond nu galben sau portocaliu ca arata oribil

| AnastasiaK a răspuns:

Tu decizi daca e aiurea sau nu. Mie personal nu-mi plac barbatii vopsiti pentru ca:
1. Majoritatea nu stiu sa aleaga ceva care sa-i prinda (nici fetele nu stiu, dar ele se machiaza si asta acopera dezastrul)
2. Cand cresc rădăcinile se vede si mai urat decat la o fata, ei avand parul scurt oricum
Dar asta e strict parerea mea si nu ar trebui sa influențeze in niciun fel ce faci sau ce gandesti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu atât timp cât îți place ție numai sa se potrivească și cu tenul tău aiurea e dacă te vopsești prea des și eu într un timp ma vopseam sau aiurea e sa îți faci șuvițe nu știu mi se pare cringe da fiecare e liber sa facă ce vrea decât roz cum se fac uni tot blond e mai ok