| Andrei277 a întrebat:

De ce exista stereotipurile astea, gen, daca te vopsesti blond ca baiat, esti automat gay?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te vopsesti si cacaniu in dungi. Lumea oricum te va critica indiferent de cine esti si ce faci. Tragi tu concluzia...

5 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Ce e atat de jignitor in a face pe cineva gay, mai ales dupa felul in care arata? Astia au vazut macar cat de fabulos se imbraca oamenii gay? Eu as lua-o ca pe un compliment.

"Arat gay? Vai, dar am aruncat si eu niste haine pe mine, chiar atat de bine arat?"

| RAY a răspuns:

Aiurea cum sa crezi asa ceva

| aXy99 a răspuns:

Ai ales cel mai prost stereotip. Nu crede nimeni asta daca te vopsesti blond ca baiat laughing

| Andrei277 explică (pentru aXy99):

Well, am patit, si cam de la multi oameni asta xD

| spinnerMD a răspuns:

Asa sunt oamenii
te-ai schimbat si de invidie iti spun tot felul de chestii