| gigabit a întrebat:

Salut
Tot aud lumea pe strada ca daca te vopsesti blond(ca baiat) esti gay
Eu as vrea sa ma vopsesc blond si nu sunt asa laughing
E ceva normal?

Răspuns Câştigător
| maria_7379 a răspuns:

Da. Daca asa vrei tu e ceva normal

9 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Da,daca esti sigur ca iti va sta bine de ce nu?

| mona a răspuns:

Asa e lumea... judeca fara sa cunoasca omul, te poti vopsi linistit cum vrei

| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Clar! Parerea ta conteaza. Trebuie sa te doara in cot de ce sspun ceilalti

| ceaiuldetei a răspuns:

Dacă ai pielea mai închisă, nu îți recomand. Dar alegerile îți aparțin. Dacă vrei să facă cineva mișto de tine, ți-ai găsit și răspunsul la întrebarea cum pot să o facă: vopsindu-te blond.

Lasă-te natural, pentru că e cea mai bună nuanță - și cam cea mai bună care ți se poate potrivi.

Dacă vrei să fii în pas cu moda sau cu anturajul, fă-ți de cap și suportă consecințele : )

Vezi că dacă îl vopsești, îți ca crește la rădăcina nuanța ta naturală și îți va da mai multă bătaie de cap, pentru că va trebui să îl tot îngrijești.

Și ai să te plictisești să fii în pas cu moda, la nivelul ăsta și pe urmă ai să te trezești că trebuie să îl tunzi pentru că te-ai tot săturat de vopsit și făcut tot felul de lucruri.

Vezi ce alegi și alege corect. Gândește-te și la părțile proaste, nu doar la cum să atragi atenția și cum să îți faci probleme singuri.

Cine te place, ar trebui să te placă așa cum ești. Poți întreba niște oameni mai apropiați, cam ce părere au de planul tău și poți merge să să găsești niște răspunsuri mai bune, pe la tot felul de saloane. Ți se va spune adevărul, dacă tu încă nu îl conștientizezi. Nu te grăbi.

În viață se fac tot felul de greșeli, însă e bine să înveți și din greșelile tale și din greșelile altora.

Aruncă o privire pe imaginile astea și dacă te aranjează, fă-ți de cap:

http://www.onlinezz.ro/poze-cocalari-1/poza3

http://www.onlinezz.ro/poze-cocalari-1/poza292

Asumă-ți glumele proaste. Pentru că s-au întâmplat pentru că ți le-ai dorit cu tot dinadinsul : )

Succes.

| Clawd3lw a răspuns:

E normal. Chestia asta cum ca cei blonzi este de la Justin Bieber despre care nu stiu de ce se crede asa ceva, oricum nu cred ca e adevarat.

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Sigur ca e ceva normal este alegerea ta si a fi un baiat blond atrage fete laughing

| licurici77 a răspuns:

Hei nu te lua dupa gura lumi.normal ca este bine ce-ti place tie :*. daca ai un ten deschis a culoare merge bine blondul si daca ai si ochi albastri ar merge si mai bine. daca tu asa vrei nimeni nu are ce zice.

| DianaIuliana a răspuns:

Te poti vopsi linistit. nu esti gay daca te vopsesti, indiferent de culoare. esti ingrijit.winking

| Zakia a răspuns:

E ceva normal, îți dorești ceva nou. Nu are rost sa te stresezi la urma urmei lunea nu îți da de mâncare. Totuși te sfătuiesc sa te gândești bine ce vrei sa faci poate aceasta culoare nu te va prinde, depinde de forma feței, ten, culoarea ochilor happy