| skirlex a întrebat:

E bine daca ma duc la discoteca in camasa si peste pulover, jensi skinny si o pereche de conversi albi,

3 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Cred ca o sa iti fie cam cald si cu pulover dar in rest suna bine. Have fun. :*

| Den30 a răspuns:

Da.

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

E super ok. conversii se potrivesc de minune cu jensii mai mulati. (asta in caz ca esti destul de slabuta. Nu ar fi rau, daca la acea camasa ai adauga un colier mai casual, de preferat lunguiet si auriu, dar finut. Iti va da o nota de eleganta. Ti-as mai recomanda sa nu iti iei pulover (care se ia pe gat. Mai degraba un pulover cu niste nasturasi si sa-l lasi deschis...ai arata mult mai sexy si totodata si foarte eleganta